Bańki chińskie antycellulitowe jak wyselekcjonować te najkorzystniejsze w sklepach i czym się od siebie różnią?

Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej powszechne. Co prawda były już stawiane w naprawdę dawnych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe pochodzą z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być przygotowane z rożnego produktu możemy poznać:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich sposobu stosuje się je na rozmaite sposoby:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – wykorzystywane są zwłaszcza poprzez fizjoterapeutów i używane w właściwych punktach na ciele określonych właśnie poprzez systemy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich idea działania opiera się na wyssaniu powietrza i utworzenia podciśnienia. Są one stawiane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają tlen dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tutaj poprzez nacięcia na ciele krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy nabyć praktycznie w jakimkolwiek sklepie kosmetycznym. Są one do nabycia w oryginalnych kształtach i barwach. Najbardziej popularne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one regularnie wykorzystywane w klinikach w czasie masażu. Dużo z nas także korzysta z nich w domu w czasie stałej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże stosowane są na części ciała takie jak plecy lub nogi. Bańki chińskie do masażu mniejsze wykorzystywane są do masażu przedramienia a najmniejsze do masażu buzi. W dalekich czasach zazwyczaj używano bańki ogniowe i były one używane do leczenia przeziębienia czy zapalenia płuc. Obecnie najczęściej stosuje się bańki chińskie antycellulitowe jako zabieg doskonały do likwidowania pomarańczowej skórki czy spalania tłuszczu. Jak stawiać bańki chińskie do masażu w mieszkaniu. Skóra winna być umyta. Zabieg bańkami polega na zassaniu powietrza do wnętrza bańki, ale aby odpowiednio był wykonywany nasza skóra potrzebujemy być dobrze naoliwiona. Do tego masażu szczególnie polecane są kremy naturalne jak eukaliptusowy czy lawendowy. Jeżeli bańki chińskie do masażu pozostaną zassane za mocno może zrobić się siniak. Aby zapobiec takiej sytuacji zawsze możemy trochę odgiąć bańki chińskie antycellulitowe. Masaż nie powinien sprawiać nam dyskomfortu, dlatego najlepiej jak na kilka pierwszych serii pójdziemy do lekarza, który pokaże nam jak masować nasze ciało.

Musimy również zwrócić uwagę na to żeby zabieg był robiony w stronę serca nigdy nie odwrotnie co jest niezmiernie istotne. Również ruchy powinny być okrężne i rzetelne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być wykonywany dokładnie co 2-3 dni. Fajnie jest też po takim masażu zastosować oliwki antycellulitowe napinające, jakie mają za zadnie spalić tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być używane przez panie z problemami sercowymi, jak też poprzez panie ze skórą naczyniową. Po takim masażu mogą pojawić się pęknięte naczynka, jakie będziemy musieli zamykać tylko laserem. Dlatego warto jest przed zabiegiem zasięgnąć oceny masażysty. Jeśli już zdecydujemy się na ich nabycie, pamiętajmy żeby wyselekcjonować dogodne dla nas. Możemy też poczytać oceny i wybrać takie, jakie cieszą się najlepszymi. Bańki chińskie do masażu są naprawdę atrakcyjną alternatywą na naprawę swojej sylwetki, a zabieg jeśli jest wykonywany dobrze należy do miłych.

Możesz również polubić…