Bańki gumowe na cellulit jak najkorzystniej jest je używać? Czy warto robić zabieg w domu?

Bańki chińskie gumowe ciesz się coraz szerszym uznaniem. Wyniki są naprawdę szybkie również potrafimy je ujrzeć już po kilku tygodniach używania. Bańki gumowe nie tylko ujędrniają skórę pośladków lub ramion, ale też pozwalają wymodelować naszą sylwetkę, a przede wszystkim zniwelować rozstępy – bańki gumowe na cellulit. Masaż robi się także na dolegliwości bólowe mięśni i dobrze rodzi sobie w zniwelowaniem bólów kręgosłupa.
Bańki chińskie gumowe czym są?
Bańki gumowe to kategoria baniek próżniowych, których strategia , toż zaciąganie tkanki pod powstałym ciśnieniem. Są one zazwyczaj wykonane z gumy czy sylikonu, lecz ponadto możemy napotkać takie wykonane ze szkła czy bambusa. Bańki gumowe na cellulit występują w rozmaitych kształtach, dzięki czemu potrafimy dostosować ich moc do wyselekcjonowanej przez nas części ciała:

  • o wielkości 5-10 cm bańki gumowe przeznaczone są do masażu większych części ciała jak nogi czy brzuch
  • o wielkości 2-5 cm bańki chińskie gumowe świetnie sprawdzają się przy masażu twarz czy łydek.

Bańki gumowe na cellulit jak obsługiwać?

  • 1. Przed rozpoczęciem zabiegu, skóra winna być doskonale nawilżona właściwymi balsamami do masażu lub naturalną oliwką.
  • 2. Bańki gumowe na cellulit przytwierdź do wyselekcjonowanej części ciała i wyeliminuj nadmiar powietrza. Kształt który posiadają bańki chińskie gumowe pozwala regulować siłę z którą bańka gumowa jest zasysana do uda.
  • 3. Długość masażu jest uzależniony od części ciała. Masaż bańką chińską powinien trwać od 15 do 30 minut. Wolno go powtarzać nie częściej niż co 2-3 dni. Cała seria zawiera zazwyczaj około 10 zabiegów.
  • 4. Zbyt szybka moc użyta przy masażu może wywołać powstanie siniaków w miejscach delikatnych jak np. wetrze twarz.

W jaki celu są używać bańki chińskie gumowe?
Bańki gumowe na cellulit https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-gumowe/9/9 są wyjątkowo skutecznym zabiegiem do konfrontacji z rozstępami czy cellulitem. Jest zatem metoda nieinwazyjna i niedroga, dlatego coraz więcej pań ją stosuje. Bańki gumowe na cellulit są tanie, a masaż już po paru spotkaniach daje efekty. Dzięki niemu nasza cera staje się zrelaksowana i napięta, a skórka pomarańczowa zaczyna robić się mniejsza. Masaż poprawia mikrokrążenie i niszczy tkankę tłuszczową, a skóra robi się gładsza i zdrowsza.
Bańki gumowe są także stosowane w łagodzeniu dolegliwości bólowych. Łagodzą bóle kręgosłupa, ale także zmieszają napięcie spowodowane stojącym sposobem życia. Masaż nie powinien być robiony, u kobiet z wadami postawy.
Masaż bańką chińską w kierunkach medycznych potrafimy wykorzystać w:

  • dolegliwościach kręgosłupa (mięśniowopochodnych);
  • dolegliwościach mięśniowych;
  • dolegliwościach płucnych;
  • problemach ukrwienia danej okolicy.

Czy bańki gumowe na cellulit możemy używać sami w mieszkaniu?
Oczywiście tak, lecz przed zabiegiem winniśmy się odpowiednio do niego przygotować. Oczyścić, osuszyć ciało, jak też odpowiednio ją natłuścić olejkami kiedy np. jojoba, migdałowy. Bańki gumowe winny mieć temperaturę około 40 stopni, więc dobrze jest ją przed zabiegiem zmoczyć w gorącej wodzie. Następnie postępujemy jak w wyżej opisanych punktach. Jednak powinno się pamiętać, by zabieg zrobić zwykle w kierunku sera. Dlatego bańki chińska gumowa winnym być zaciągane w najniższym punkcie i kulistymi ruchami masaż powinien być kierowany w górne partię ciała. Miejmy na uwadze, że pojedynczy masaż nie zdziała cudów musimy zmienić przede wszystkim nawyki żywieniowe, aby efekty były naprawdę świetne.

Możesz również polubić…