Czy taka mata z kolcami na kręgosłup nadaje się dla wszystkich?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie użyteczna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką który wybrać rozmiar? Jeśli nurtują cię te wszystkie pytania nakłaniamy do zapoznania się z poniższym blogiem, w którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania. Coraz więcej pań ma stojący sposób życia, bycie w tej samej pozycji często doprowadza do ciągłych bólów pleców lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi wspaniałe wyjście i działa w zmniejszenie dyskomfortu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego służy? Mata z kolcami na kręgosłup została ona zrobiona przez chińskich lekarzy, interesujących się akupresurą. W zależności od wybranego zestawu możemy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka jest w rozmaitych kształtach. Wszystkie elementy pokryte są kolcami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk oddziałuje na organizm w ten sam styl co zwykły masaż – redukuje napięcie mięśniowe, pobudza układ krwionośny. Działa leczniczo na nasz układ. Wypustki są zbudowane z plastiku czy metalu te z niklu czy korzystne dla pań początkujących, ponieważ mogą powodować duży ból. Wypustki ulokowane są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu ucisk jest równy. Są one w odmiennej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 16 tysięcy kolców. Delikatne zaczerwienienie skóry oraz małe wgłębienia świadczą o leczniczym działaniu maty i efektywniejszym ukrwieniu określonego miejsca.
Przy których schorzeniach mata z kolcami będzie dobra?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • cellulit
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak działka? Są znacznie praktyczne w użytkowaniu. Wystarczy ułożyćsię na miękkim podłożu i po zwyczajnie się na nich położyć. Charakterystyczne jest to żeby miejsce styku z kolcami, które nas boli było pozbawione ubrania. Jeżeli na samym początku przebywanie na macie z kolcami sprawia nam ból możemy ją przykryć cienkim ręcznikiem. Wiele pań, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak pamiętajmy, żeby wykorzystywać ją regularnie. Jeżeli planujemy zmniejszyć ucisk na organizm musimy mate ułożyć na delikatnym podłożu, wtedy ucisk na nasze ciało będzie mniejszy.

Mata z kolcami na kręgosłup https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 – osoby początkujące również szczególnie czułe na ból mogą zaczynać przygodę z wypustkami od 5 do 10 minut terapii dziennie i najlepiej jeśli będą to kolce z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do nacisku, będziesz w stanie korzystać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet zostawać na niej 40 minut dziennie, oglądając telewizję czy siedząc przy laptopie. Mata z kolcami do akupresury to doskonały rób na wojnę z bólem w prywatnym zaciszu. Jednak przed jej zastosowaniem powinniśmy się umówić ze fachowcem, który dokładnie zaleci nam robione zadania. Pamiętajmy, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam istotnej terapii, lecz na pewno nam pomoże jeżeli będziemy ją prawidłowo i regularnie używać. Dodatkowo, organizm po terapii leżenia na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane. Sugeruje się, aby położyć się na macie przed snem, co przyniesie większe zaśnięcie i głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do stosowania

  • otwarte rany lub choroba skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża

Możesz również polubić…