Innowacyjny stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jak go wybrać, żeby się nam na nim wspaniale działało w klinice.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to kluczowe wyposażenie klinik fizjoterapii, bez którego niełatwo jest przeprowadzać fizjoterapię chorego. Na rynku dostępnych jest pełno modeli stołów, które przeznaczone są do różnego typu leczenia, a ich struktura odpowiada rzeczywistym potrzebom, by odciążyć fizjoterapeutę w czasie wykonywania zabiegu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest prawdopodobnie najbardziej potrzebnym stołem wśród masażystów. Funkcja za pomocą pilota zmiany wysokości jest obowiązkowa, jeżeli często podczas zabiegów chcemy opuszczać i podnosić chorego. Nie potrzebujemy wtedy przerywać masażu tylko w przebiegu lekko regulować leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem idealnie sprawdzi się warunkach gdy z pomieszczenia korzysta, kilku masażystów. Wiemy, iż każdy z nich posiada indywidualne zasady pracy i będzie mógł swobodnie dopasować wysokość do osobistych potrzeb. Dla wygody rehabilitanta i chorego stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został zaopatrzony w elektryczną regulację wysokości w zakresie 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości VIP, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak także odporne na zabrudzenie. Posiada także zagłówki z poprawiającym jakość dziurą na buzie oraz komfortowe podpórki na ręce. Jak rozumiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest dostępny w kilkunastu odmianach kolorystycznych. Materiał powinien odpowiadać kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Rama na której wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest niesamowicie solidna i również może posiadać rozmaite kolory. Malowana jest ona proszkowo, a dobór tonów jest naprawdę ogromny.

Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest zaopatrzony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi wobec ich centralnej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być dodatkowo zaopatrzony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu może być poodnoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być dodatkowo zaopatrzony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, jaką potrafimy podnieść na wskazaną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może mieć te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • spuszczane koła, dzięki tej funkcji stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy przenosić w optymalne dla nas miejsce bez ogromniejszego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest mocny i odporny na silne obciążenia, dzięki czemu podczas przeprowadzenia masażu stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath posiada podział leżanki na kilkanaście części w zależności od swoich potrzeb. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien jak najwięcej łamań, dlatego tu lepiej wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości występuje w kilkunastu formach i cenach. Dlatego selekcjonując właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym powinniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia fizjoterapeuty. Oczywiście powinno się wspomnieć im więcej funkcji tym cena niestety będzie wyższa. Warto jednak mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był znakomitej jakości, świadczy to także o naszym pomieszczeniu.

Możesz również polubić…