Jak dobrać odpowiednie stoły stacjonarne sumer, tak żeby doskonale pasowały do naszej pracowni masażu?

Stół rehabilitacyjny sumer to podstawowe wyposażenie każdego gabinetu do masażu. Nie zawsze każdy stół sumer będzie właściwy dla każdego fizjoterapeuty. Jak dobrać takie stoły rehabilitacyjne sumer, aby były dla nas najbardziej funkcjonalne podczas pracy. Stoły sumer są robione przez rodzimego producenta i idealnie nadają się do przeprowadzania na nich terapii manualnej. Możemy wyróżnić ich kilka rodzajów.

Stoły stacjonarne sumer pionizacyjne. Ich główna korzyścią jest możliwość regulacji kąta pionizacji w zakresie 0-87 stopni. Ta funkcja jest wskazana przy regularnych ćwiczeniach, a sterowanie nią za pomocą pilota polepsza masaż rehabilitanta. Stół stacjonarny sumer może występować w kilkunastu odcieniach. Mamy duży wybór barw, dzięki czemu zawsze znajdziemy odpowiedni odcień, który idealnie wpasuje się do naszego pokoju. Rozumiemy jak jest to istotne dlatego stoły sumer mają naprawdę sporą ilość kolorów tapicerki – nie tylko kolorów, lecz także obić od normalnych do dodatkowo płatnych czyli premium, które cechują się powłoką antybakteryjną, lecz także są odporne na zabrudzenia.

Stół do rehabilitacji sumer krzyżakowy. Jego istotna korzyścią jest elektryczna regulacja położenia leżanki. Jest on jednym z bardziej nowoczesnych stołów. Używany jest głównie w prywatnych gabinetach do masażu, lecz także do kinezyterapii personalnej. Stoły elektryczne sumer mają regulację sprężynową zagłówka. Potrafimy nim sterować od -60 do 60 stopni. Zagłówek posiada niezwykle stabilną formę i jest odporny na obciążenie. Jak każdy stół stacjonarny sumer ma antypoślizgowe koła, które zapewniają komfort pracy przy kuracji. Konstrukcja stołu jest bezpieczna nie ślizga się, co jest bardzo istotne przy pracy masażysty. Stoły sumer mają wytrzymałą ramę malowaną proszkowo, tu także powinniśmy skorzystać z wyboru odcieni, aby cała konstrukcja pasowała do naszego wnętrza. Sumer stoły rehabilitacyjne mogą posiadać różne wyposażenie za opłatą:

  • Stół sumer ma zagłówki 3 częściowe.
  • Stół do rehabilitacji sumer – ma zagłówek z podłokietnikiem, który znajdzie szczególnie użycie w przypadku poprawienia komfortu pacjenta spoczywającego na brzuchu. Daje on takie położenie pacjenta aby masaż górnej części pleców był jak najbardziej wydajny i sprawiał pacjentowi zadowolenie.
  • Stół rehabilitacyjny sumer ze specjalnym siłownikiem o większej wytrzymałości, zwiększający udźwig stołu .
  • Stół stacjonarny sumer ze zwiększoną powierzchnią leżanki.

Sumer stoły rehabilitacyjne ile kosztują? Aby wyselekcjonować odpowiedni stół rehabilitacyjny sumer powinniśmy zachować zdrowy rozsądek i kupić, taki który będzie nam pod względem funkcjonalności najbardziej pasował. Stół sumer możemy zakupić już od kilkunastu tysięcy, ale z specjalnym wyposażeniem cena może być wyraźnie większa. Nie zawsze opłaca się posiadać wszelkie możliwe ekstra wyposażenia, ponieważ może się okazać, że z większość nie będziemy używać. Stoły elektryczne sumer są to natomiast jedne z najkorzystniejszych stołów na rynku i cieszą się dużą popularnością wśród rehabilitantów. Nieliczni będą chcieli zakupić stół elektryczny sumer, ponieważ jest on dla nich najwłaściwszy. Zakres funkcji jest korzystniejszy, co usprawnia pracę. Innym rehabilitantomnatomiast wystarczy stół stacjonarny sumer z regulowaną wysokością, gdyż inne ekstra urządzenie jest dla nich zbędne po prostu za drogie. Musimy jako specjaliści wyselekcjonować mądrze aby stoły sumer, zaspokoiły nasze oczekiwania w 100%.