Jak zakupić odpowiednie bańki chińskie do twarzy, aby szybko rezultaty były zauważalne.

Bańki chińskie masaż twarzy jest coraz bardziej rozpowszechniony w w Polsce. Musimy także spotkać się z nazwą „facial cupping” , jednak żeby masaż przynosił rezultaty należy go robić regularnie i jeżeli nie mamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają kształt grzybka, a główne wieści o nich możemy wyszukać już w starożytnym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego alternatywą może być zwykły masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu wykorzystuje się jednak specjalne akcesoria – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez wciśnięcie grzybka. Wykonane są one ze wyjątkowej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy ułatwią nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w czasie masażu zmniejsza się. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak stosować? Na samym początku powinniśmy dokładnie zmyć makijaż. Możemy do tego wykorzystać mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku preparaty. Musimy też skorzystać piankę lub tonik, żeby nasza cera miała odpowiednie PH. Cerę powinno się dobrze nakremować, aby bańki mogły się po niej poruszać płynnie. Do tego zabiegu możemy używać równe skoncentrowane kremy, które w czasie masażu wchłonie nasza cera. Bańki chińskie do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 na samym początku używa się je w taki sposób żeby zachęcić prace głównych naczyń limfatycznych. W kolejnych krokach bańki chińskie na twarz używa się od środka do zewnątrz tak żeby zlikwidować nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po zabiegu cera jest nieco zaczerwieniona. Dzieje się tak, ponieważ mocno pobudzamy krążenie krwi w tych częściach. Jeśli w czasie zabiegu odczuwasz dyskomfort powiedz, aby fachowiec uniósł troszkę bańki tak, żeby dostało się do niej powietrze. Nie powinnaś już później odczuwać bólu. Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego obszaru, cery pacjenta też takich postępowań dodatkowych, jak masaż odprężający po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich rezultatów możemy się spodziewać po ich stosowaniu:

  • zniwelowanie zmarszczek
  • Wpłynie na naprawę elastyczności i jędrności cery,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Polepszy ukrwienie tkanek

Efekty dostępne są już po około 1,5 miesiącu stosowania.

Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być dobrana do indywidualnej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po zakończonym zabiegu, można włożyć maskę, która również podtrzyma efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich stosować.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i choroby układu krążenia,
  • różnego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeżeli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, że ich działanie przynosi rezultaty, jednak musimy na nie poczekać. Warto jest przeważnie przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, abyśmy mogli poczuć się w pełni odprężeni.

Możesz również polubić…