COMPEX zmniejszy skórkę i poprawi jej wygląd?

Coraz więcej dziewczyn nawet tych szczupłych boryka się z kłopotem cellulitu. Jego zniwelowanie nie jest błyskawiczne. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych proponuje zabiegi, jakie w przystępny sposób ułatwią Ci go zniwelować. COMPEX elektrostymulatory doskonale nadają się do tego zadania. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zmniejszy skórkę pomarańczową, ale też zmniejszy dyskomfort w okolicach barków czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to właściwie jest? Jest to jeden z najatrakcyjniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje dobry wynik organizmu poprzez wydzielany prąd o niewielkim napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i odpręża. Kiedyś taki zabieg można było wykonać tylko w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX możemy kupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to wyjątkowo proste urządzenie, które wysyła prąd poprzez elektrody nalepione na wyselekcjonowane części ciała. Możemy wymienić dwa zasadnicze rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego rodzaju urządzenia mają dwa tryby pracy, Więc aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX są to najbardziej rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich głównie sportowcy, ale też rewelacyjnie sprawdzają się w rehabilitacji jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupić w sklepach medycznych.

Ważne jest byśmy dobrali prawidłowe urządzenie do naszych oczekiwań. Nie zawsze najdroższe znaczy najwspanialsze. Warto tu zaznajomić się ze specyfikację przed zrobieniem zakupu. COMPEX możemy je kupić w dwóch opcjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego modelu, do dyspozycji będziesz miał różnorodne właściwości MI. Jest to zaawansowana technika, która sama dostosowuje urządzenie do poziomu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, jaki znajduje się na drugim przewodzie. Pomiar mięśnia jest wykonywany w danym punkcie. W przypadku COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 przewodowego moduł dokonuje pomiaru na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim terminiesą zauważalne wyniki? W momencie używania urządzenia potrafisz już zauważyć np zniwelowanie dyskomfortu. Natomiast jest to efekt tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Ale by był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać często. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest konieczny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej przyczynie
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort szyi dyskomfort kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle miesiączkowe.

COMPEX czy warto? Jeśli masz jeden z wymienionych kłopotów, warto na 100% kupić sprzęt i codziennie stosować go w domu. Wyniki są naprawdę błyskawiczne. Natomiast jeżeli cierpisz na raka, posiadasz rozrusznik serca lub epilepsję przed jego wykorzystaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te choroby raczej dyskwalifikują cię do użytkowania COMPEX.

Możesz również polubić…