Jak wybrać roller z igłami do twarzy, by efekty były dobre?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz większą sławą. Mikro- nakłuwanie to jeden spośród tych zabiegów pielęgnacyjnych na który decyduje się bardzo wielka liczba ludzi. Lecz jak wybrać roller z igłami do twarzy, by realizował swoje wymagania i nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Lecz jaki wybrać dla nas. Nie jest to łatwe zadanie|, jednak miejmy na uwadze że roller z igłami do twarzy ma głównie za zadanie masaż i świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak większość spośród nich wygląda podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te elementy mają wpływ na rezultaty swoich zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to kluczowe założenie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza twarz robi się jędrna i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem odpowiednich kremów, powoduje, ze kremy lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak zrobić zabieg? Pewnie wiele salonów kosmetycznych proponuje zabieg mezoterapii, ale jeżeli zamierzamy i wiemy dokładnie jak umiemy go przeprowadzić sami w domu. Roller z igłami do twarzy powinien posiadać odpowiednią wielkość igieł. Jeżeli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny przekraczać 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego toniku, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia idealnego cery
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, który działa już po paru minutach.
  • Następnie dajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 powinien być też rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najkorzystniej serum mogło wniknąć w głąb skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po skończonym zabiegu należy oczyścić twarz oraz roller z igłami do twarzy i umieścić go w oryginalnym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz należy dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które przecież po kilku dniach same się wchłoną. Powinno się także stosować kremy mocno nawilżające.

Wynik syntezy kolagenu jest wolny i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy przeprowadzać co 2 dni
  • wielkość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy przeprowadzać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm zabieg potrafimy przeprowadzać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy daje fantastyczne efekty. Cera staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie robią się mniej widoczne. Zabieg jest wyjątkowo znany i zyskał grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupować w renomowanych sklepach medycznych.

Możesz również polubić…